Probíhá rekonstrukce blogu :-)

Psi aneb stále mě více a více překvapují

21. září 2015 v 19:22 | *Hája* |  Deníček
Zdravím,
tak týden se nám opět překulil a zase tu máme, tak moc nenáviděné pondělí. Minulý týden mě tedy hrozně moc překvapila má láska...tedy moje fenka Německého ovčáka. Psi miluju a obzvláště toto plemeno. Fenka se jmenuje Vera a tento rok jí byly 4 roky. Ale zpět k tématu...
Psi jsou opravdu kouzelná stvoření a kdo psa neměl...opravdu NIKDY neměl...neví, jak moc skvělý jsou, nezáleže na plemenu, s či bez PP, čistokrevný či kříženec, malý-velký, chlupatý či bezsrstý...a takhle bych mohla pokračovat do alelůja...nezáleží jakého psa máte, záleží jen na vás jak ho vychováte. Ne nadarmo se říká ''Jaký pán, takoví pes''.
Když se rozhlédnete kolem, psi i všechna zvířata nás stále mají, co učit a stále nás i vědce překvapují.

A čím mě tedy má láska tak překvapila?
Vera je takoví, jak to říct....nenormální pes...často jí tak nějak ''rupe v kouli'' a hrabe jí apod. :D, ale poslechnout umí, sice není (ano přiznávám) extra vycvičená, ale povely jako: ke mně či sedni opravdu umí a ty jsou podle mě úplně základní.
Když přicházím ze školy, tak mě tedy zas tak extra nevítá a mamku taky ne, ale jak už asi víte, můj otec jezdí kamionem, proto nebývá přes týden doma a Vera to zřejmě moc dobře ví, jelikož vždycky když přijde domů, tak ho nadšeně vítá, ale překvapilo mě to, že tátu dokázala poznat jen podle auta :).
Minulý týden se taťka dvakrát stavoval doma a když projíždí kolem domu s kamionem, vždy troubí. A Vera minulý týden po těchto zatroubení začala strašně vyvádět, kňučet a čekala u vrat až taťka přijde :D. Při tom...je to opravdu zvláštní...kolem našeho domu může projet X aut a X jich může zatroubit a ona pozná to pravé :).

Opravdu fámózní čeho jsou ti naši miláčkové schopni :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který z těchto FF se vám nejvíce zamlouvá?

Psí hrdinství
Ženy nebo muži?
Balto 4: Sněžná cesta

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama