Probíhá rekonstrukce blogu :-)

Vstání z mrtvých aneb I'm back

4. srpna 2015 v 15:00 | *Hája* |  Deníček
Ano, ano.....jsem já a jsem snad/možná zpátky :).
Opravdu skoro nikdo, to vím, sem nechodí, takže ani nevím, zda si tenhle článek někdo přečtě :). Ale již několikrát jsem říkala, že si dávám sem tam nějaké ty delší pauzi a já je někdy opravdu potřebuji :).
Ale když tak nad tím přemýšlím, už bylo na čase se vrátit, půlka prázdnin už je za námi a já tu mám stále na papírku napsáno: Opravit a dát do kupy blog....a to pronto! Ano, je to tak, můžu klidně podat fotku jako důkaz :D.
Co bych dneska chtěla napsat, je konečně 1. část příběhu Ženy nebo muži?. Příčemž venku tak přes 30°C, já tu sedím vedle zataženýho okna, větrák 10 cm od sebe s pařím se jak....prase na hrožní...takže se mi ani nic nechci dělat :). Ale říkám...pokusit se o to můžu :).

První půlka prázdnin tedy nic moc, sem tam jsem někam jela, sešla s příteli, chodila na pitomou brigádu a na týden jsem jela s tátou kamionem ^^. S ním jsem toho teda bohužel moc neviděla, zrovna jsme nejeli pěknými místy, ale je srpen a já si začínám uvědomovat, že toho mám hodně a pěkně doufám, že to doženu :). Po nedávném také modrém měsíci, jsem dostala konečně chuť, začít se sebou něco dělat a ty přechozí články, že se chci změnit atd. se snažím dodržovat :).

No nic, vyblízám nějakýho toho nanuka, možná vyrazím ven nebo poklidím a večer....si sednu a budu psát :D. Jen varování, ta část není nic moc, upřímně se mi opravdu nedařilo :). A začíná se ukazovat, že ŽnM nebude moc krátká story :)

A co vy a prázdniny a vaše plány? Ještě něco doháníte? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama