Probíhá rekonstrukce blogu :-)

Konec, návrat....nový začátek?

2. dubna 2015 v 23:03 | *Hája* |  Blog
Zdravím všechny!

Ano, jsem to já....možná snad, možná konečně... Je to dlouhá doba, co jsme tu nebyla, ale poslední dobou je blog to poslední na co bych měla myslet, jelikož vám řeknu jedno: střední bohužel bere i čas. Jo, někdo si řekne: já tam jsem taky, ale když chci blogovat, tak si ten čas najdu, je to jenom výmluva. Ano, možná je, možná není...ale u mě není, ze školy se většinou vracím po 3, mám té školy dost, proto se jdu vyvětrat, polecat z přáteli apod. a to abych přišla ze školy a hned sedla k blogu místo učení či procházky se psem u mě neexituje...blog je u mě (nyní. dříve nebyl) náplní času, který opravdu zbývá, dřív to byla povinnost, nesmyslná povinnost, kterou já nechci mít.

U mě to vypadá asi následovně:
přijdu ze školy, hodím tašku do rohu, pak většinou sednu konečně s pořádným jídlem k bedně a po té si jdu zaběhat se psem-ten tlak musím ze sebe prostě nějako dostat. A po oddychovce sednu ke stolu a studuju a bohužel jelikož mám dost ve škole a pak i doma jistě chápete že nemám na nic náladu. S mojí dobrou kámoškou se už vidíme taky málo, jelikož ona je dokonce na gymplu, na mé oblíbené činnosti již taky mám málo času na tož na nějaké blogování....

Asi to vypadá, že se tu vypisuji a za chvíli napíšu, že přemýšlím o konci, či něco podobného....ale to spíš ne. I když jsem o tom přemýšlela, nejsem schopna to udělat, i když mám někdy dlouhé pauzy, ten blog mi pak nějako chybí a musím něco napsat, potřebuju někde říct svůj názor či pocity a nebo pro nějaký záměr dělat grafiku :).

Asi si říkáte o co asi jde v tomhle článku....no měla bych to asi konečně ze sebe vyklopit....chtěla bych si trochu přeorganizovat život a k tomu patří i blog. Chci prostě vše nechat za sebou a začít od znova, prostě dát blog do kupy konečně, co chybí doplnit, a pokusit se více psát a klidně i každou kravinu o které přemýšlím napsat, tak napsat :D.....takže teoreticky, i když tenhle blog už exituje nějakej ten měsíc.....já jedu na novo :)!!!

Tak uvidíme jak se dál vyvine :D
*Hája* Nevinný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama