Probíhá rekonstrukce blogu :-)

Aneb změna je život!

2. dubna 2015 v 23:38 | *Hája* |  Deníček
Jak jsem psala v předchozím článku, chtěla bych si trochu pozměnit můj stávající život...

Nejde moc o zamyšlení, ale spíše o to, že bych si někam ráda sepsala to, co chci změnit a mít to ''na očích'' :).

Nejprve bych chtěla udělat něco se svým časem po škole a po splnění všech povinností. Jak jsem říkala, nejprve si musím vždy po škole oddychnout nějakým způsobem, což platí, ale co se zbylím časem? To bych ráda věnovala trochu učení, ale rozhodla jsem se, že do toho nebudu tolik zažraná (nejsem šprt, jenom hold nechci mít špatné výsledky), jsem takoví člověk, že když to přehání s učením, má toho už nad hlavu, deprimuje se, je nervozní, má strach apod. Mám totiž...nebo hlavně jsem MÝVALA...strašný strach z velkých testů, že když to zkazím, tak že to se mnou bude špatný apod. a to i přes to, že mým rodičům nezáleželo na tom, jaké mám výsledky, ale hlavně pokud projdu....a to mi teď taky říkají: ''ser na všechno, to že tam bude jedna čtyřka a několik trojek nebo jestli budeš mít samí jedničky je jedno, hlavně ať nepropadáš a uděláš maturu''. Tam bych chtěla asi nedřív začít, přestat se tolik stresovat učním....učit se to nejhlavnější ale nesedět u toho celý odpoledne.
Ale největší změnu chci udělat s časem po učení, chtěla bych si začít více ''užívat života'', jít s mým milovaným psem nebo přáteli ven, nebo se konečně začít znovu pořádně věnovat kreslení (což mi bohužel škola, tak nějako bere) a chtěla bych si začít více číst, samozřejmě prostě když nebudu chtít nebudu číst, ale mám doma tolik úžasných knížek, které jsme ani ještě nepřečetla..a jde i hlavně o to, že máme mít k maturitě 20 knížek a já skoro za celý prvák nepřečetla ani toho pitomého Romea (omlouvám se za ten výraz) nebo tu mám zase skoro rok rozečtenou úžasnou knížku Šifra mistra Leonarda od Dana Browna, ale kvůli málo času a maturitní četbě (tedy času, který bych věnovala normálně čtení musím věnovat tomuto :() jsem ji ani nedočetla :/.
Co bych taky chtěla změnit je můj přístup ke kuchyni XD....vařit umím, tedy s recepty zvládnu SKORO vše, ale nějako mě to místo stále mijí, ale chtěla bych, když se o víkendu vaří, chodit pomáhat, aby naši viděli, že se aspoň trochu snažím (dva dny v týdnu v kuchyni mě nezabijí, tedy pokud nebudu chrápat do 11 hodin :)).
Asi důležitý bod....omezit trochu ten počítat, samozřejmě ne úplně, protože ve škole bych bez něj nepřežila a to ani bez mých oblíbených PC her (které malé omezení také trochu čeká :)).
Jinak myslím si, že je to vše....tedy až na poslední body....chtěla bych začít více na sobě makat, konečně začít chodit na aerobic, který jsme bohužel před pár lety musela nechat kvůli kolenům. Nechci tedy už závodit, ale mít nějaký pohyb...však to jedno kilo musím ještě po Vánocích shodit a to ani nezmiňuji nynější Velikonoce :D.
Co bych taky asi chtěla je zase začít psát nějaké příbehy a buď je zveřejňovat nebo ne...po té si i také pořídit grafický tablet a konečně i zkusit digitální kreslení, které mi zatím moc nejde :/....
A poslední bod....blog, samozřejmě kvůli omezení PC bych na něm tolik nebyla, ale kdybych měla ten čas, tak se objevit a něco napsat...v hlavě se mi hodní spostu nápadů na články (zatím hlavně týkající se her či kreslení nebo filmů)

Shrnutí co změnit:
  • nedřít se tolik učením, ale zároveň ho i nezanedbat
  • konečně se věnovat tomu co mám ráda (kreslení, psi, přátelé atd.)
  • začít o kapku více číst (jak k maturitě, tak i mé knížky)
  • více začít doma pomáhat
  • strávit méně času na PC (o paření her ale nesmím přijít-ano jsem hrozná) :D
  • přidat více pohybu
  • psát nějaké ty story
  • zkusit digitální kresbu
  • přístup k blogu :)
Je toho sice dost, ale myslím si, že to jsou takové věci, co by šly (to bych mohla dokonce i vyškrnout ty příběhy, digi kresbu), takže snad se mi to podaří....držte mi palce :)

*Hája*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama