Probíhá rekonstrukce blogu :-)

Aby jste mě lépe poznali

28. prosince 2014 v 21:12 | *Hája*
Jmenuji se Hana a je mi 15 let. Studuji první ročník dopravní školy v oboru provoz a ekonomika dopravy. Žiju na vesnici, a proto jsem i taková...zvláštní. Jsem zvyklá prostě doma makat, jezdit venku na kole nebo vzít psa a jít se s ním do okolí projít. Mezi mé záliby patří už zmiňované ježdění na kole, běhání/procházky se psem, možná i to čtení (ne doslova), grafika na PC, paření her, spaní :D...dochází mi nápady....jo a ještě samozřejmě kreslení :3 <3.


Škola.....budoucnost
Mám ráda auta a pohybovala jsem se kolem motorů, už jako malá :D. Auta, tím nemyslím osobní auta, ale velká auta, řeč je prostě o kamionech :). Tyhle stroje k naší rodině tak nějak patří, jelikož máme v rodině několik řidičů.
Určitě vám asi dochází, co tedy dělám na dopravce :D...ano, prostě se chci kolem kamionů taky potloukat.
Ale přemýšlím, že bych šla po střední i na vysokou ''historickou''. Miluji historii, miluji středověk, miluji rytíře....prostě mě to nějako zajímá.
Ale nikdo neví, kam mě vítr zavane...možná budu dispečerka, možná budu řidička kamionu, možná ze mě bude historik...kdo ví :)

Co se týče kreslení?
Zrovna dvakrát extra dobrá nejsem, ale myslím si, že nejhorší taky ne. Když jsem se rozhodovala, kam půjdu na školu, přemýšlela jsem i o nějaké umělecké, ale to z jistých důvodů u mě padlo, ale chci se tomu nadále věnovat alespoň jako končíku a ještě se lepšit. Bohužel teď na to není moc čas, ale ten se dá někde najít :), proto tu můžete čekat pár kreseb, ale hlavě i odkaz na můj deviantART, kde své kresby dávám :)

Čeho jsem fanda?
Tohle raději shrnu do jednoho nějakého odstavce, protože to je na hodně dlouho :).
Jsem velkým fandou Transformers a Assassin's Creed.
A jinak ještě mám ráda Winx Club, Witch a strašně, ale strašně miluju Německé Ovčáky, pro mě je to BEST plemeno :3

Jaká jsem?
Nevím, jak bych se měla popsat, ale jsem celkem (ne)normální puberťák, zase musím říct, že nejsem takoví ten náctiletý, co v pubertě je protivný na rodiče, furt chce bejt sám, na všechno kašle, chce být jenom nejlepší, chlastat, kouřit, mít plno kluků atd... Samozřejmě, že puberta taky se mnou cloumá, ale ne tolik, spíše mám extra, ale extra dobré nálady....prostě jsem prdlá a často mi hrabe :). Bohužel, ale přijdou i chvíle, kdy vybuchnu, něco nesnesu nebo jsem protivná, do ničeho se mi nechce, mám všeho plný zubym jsme i přecitlivělá apod. Jsem takoví ten tip, co je rád s rodinou nebo s přáteli, ale za to cizí lidi zrovna dvakrát nemusí :)

Co se týče blogu, blog.cz už používám možná pět let. Mé první blogy byly nic moc, na kterých jsem byla jen 2 dny třeba (ani nwm co se s nimi stalo) byly např. o seriálu Čarodějky nebo o Witch. Po té jsme si založila blog o Winx, který stále exituje, ale já na něj už nechodím (svet-winxawitch.blog.cz), ten mi vydržel hodně dlouho, ale Winx už jsme se moc věnovala, spíše jsem tam hodně psala o sobě a nechtěla jsem, aby tento pěkný blog skončil jako deníček (hlavně i s tím názvem), a proto jsem tedy založila tento, jsem tu tedy zatím pár měsíců, ale snad to tu pořádně rozjedu a stane ze mě dobrá blogerka :)...

Tak mi přejte štěstí...
Vaše *Hája*

P.S.: A nelekat se mě :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama